نوا کودوس

فرهنگ سازمانی را به نحوی پیاده سازی کنید که کارمندان نخواهند آن را ترک کنند

از کودوس برای افزایش مشارکت کارمندان، ترویج ارزش های اصلی، تشخیص اقدامات بزرگ و مثبت و گسترش فرهنگ قدردانی در سازمان استفاده کنید.

چرا به یک پلتفرم شناخت و قدردانی از کارکنان نیاز داریم؟
  • افزایش حس تعهد و وفاداری کارکنان: یکی از دلایل اصلی خروج نیروها از شرکت، عدم تشخیص تلاش ها و سخت کوشی آن ها در سازمان است.
  • بالا بردن بهره وری: کارکـنــان شاد، متعهد و ســازنده هـسـتند. این پلتفرم به حفظ روحیه وبالا بردن انگیزه آن ها و در نتیجه بالا رفتن بهره وری کمک می کند
  • تقویت ارزش های اصلی شرکت: این پلتفرم به سرمایه های انسانی شما کمک می کند تا همیشه و هرجا، ارزش های اصلی سازمان که باید برای آن ها تلاش کنند را مرور کنند.
  • تمرکز روی فرهنگ سازمانی: از سرد شدن نیروها، به خصوص افراد دورکار و بوجود آمدن حس دوری از تیم جلوگیری می کند و افراد، خود را یک مهره ارزشمند از تیم می دانند.
 

سرمایه گذاری در فرهنگ چگونه کسب و کار شما را تغییر می دهد؟

good-culturebad-culture

ویژگی ها

در سیستم کودوس، هر کاربر یک موجودی سکه و یک موجودی ریالی دارد که بر اساس نرخی که مدیریت یا نماینده شرکت در تنظیمات تعریف کرده، می تواند آن ها را به یکدیگر تبدیل کند یا درخواست برداشت موجودی را ثبت کند.

در سیستم کودوس، مدیریت هر شرکت می تواند با تعریف چند نظرسنجی بین اعضا تیم و یا ایجاد رویدادهای داوطلبانه، اعضا را به سمت ارزش های اصلی شرکت سوق دهد. اعضا تیم با شرکت در نظرسنجی ها و رویدادهای تعریف شده، در صورت برنده شدن در رقابت دوستانه، میزان مشخصی سکه دریافت می کنند

اعضا شرکت می توانند با استفاده از موجودی های خود از کالا و خدمات بازارچه ای که مدیریت در سیستم تعریف کرده، استفاده کنند.

کاربران می توانند سکه های خود را بصورت کارت هدیه به هم تیمی خود اهدا کنند که این امر باعث گسترش فرهنگ قدردانی در بین اعضا تیم می شود.

یکی از اهداف اصلی برنامه کودوس، بالا بردن روحیه و انگیزه کارکنان است که حتی در طراحی رابط کاربری این نرم افزار هم مد نظر تیم نوادی قرار گرفـته و سعی شـده با تـمرکز بر اســتفاده از رنگ های شاد و المان های جذاب، محیط کاربری روان و هیجان انگیزی برای کارکنان شرکت ها فراهم شود.

نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتر دارید ؟

با ما تماس بگیرید، شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 16:30

لیست آخرین بروزرسانی‌ها