درباره نوادی

نوادی به معنی روز جدید است. روزی که ستاره جدیدی در آسمان ظاهر می‌شود. سعی ما در نوادی این است که هرروز نسبت به روز قبل چه از نظر فنی و چه از نظر توسعه فردی پیشرفت کنیم. همزمان با تمرکز روی مسائل پیچیده فنی، اهمیت بالایی به سرمایه‌های انسانیمون میدیم، اخلاق و رفتار حرفه‌ای سازمانی رو به هرچیزی اولویت میدیم.

محیط کاری

تمام تلاش ما بر ایجاد محیط کاری دوستانه، آرام، مدرن و مجهز در فضایی دور از شلوغی‌های شهر بوده است. سرویس رفت و برگشت از صادقیه، آزادی، بیمه؛ تایم و فضای استراحت مشخص، آشپزخانه و سرو قهوه در همه ساعات کاری، بیمه تکمیلی، صندوق وام و ساعت کاری منعطف از جمله مزایای همکاری در نوادی است.
با توجه به همکاری مستقیم شرکت نوادی با شرکت فرآذین تهران، سعی شده بهترین طراحی و امکانات ممکن با توجه به شرایط و فضای شرکت مهیا شود.

دوره‌های آموزشی

هر کدام از همکاران نوادی بودجه آموزشی مشخصی در سال دارند که می‌توانند از آن در راستای پیشرفت در توسعه فردی و فنی خود استفاده کنند. همچنین به تشخیص سرپرست‌ها و مدیریت، دوره‌های آموزشی و مشاوره‌های برون سازمانی به صورت دوره‌ای تدارک دیده می‌شود

ساعت کاری شناور

ساعت کاری نوادی از 8 تا 17 می باشد اما برای اکثر موقعیت‌های شغلی امکان استفاده از شناوری به میزان یک و نیم ساعت وجود دارد. فعلا فقط موقعیت شغلی QA و Customer Support از این شناوری استفاده نمی‌کنند.

صندوق وام

به تازگی در نوادی شرایطی مهیا کرده‌ایم که همکاران بتوانند به راحتی و بدون دردسر از صندوق وام استفاده کنند.

ناهار / قهوه

آشپزخانه بزرگ و فضای استراحت مشخص، برنامه غذایی ماهانه و سرو قهوه در همه ساعات کاری از جمله امکانات رفاهی نوادی است. در محدوده شرکت کافی شاپ مجهزی جهت پذیرایی از همکاران و میهمانان آن ها وجود دارد.

سرویس رفت و آمد

از صادقیه، آزادی و مترو بیمه سرویس وجود دارد. هرکدام از همکاران که با مترو رفت و آمد می‌کنند یا مسیر دورتری دارند به راحتی می‌توانند از سرویس استفاده کنند. استفاده از سرویس مثل بقیه امکانات شرکت رایگان می‌باشد.

بیمه تکمیلی

همکارانی که تازه وارد نوادی می‌شوند در صورت تمایل می‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی طرف قرارداد شرکت استفاده کنند.

 

مشاهده فرصت‌های شغلی

 

تیم چابک
و متعهد به ساختار اسکرام

ما در نوادی برای رسیدن به چابکی روی چارچوب اسکرام حرکت می‌کنیم و به دنبال ایجاد سازمان یادگیرنده هستیم. تمام نیروهای تازه وارد توسط اسکرام مستر آنبورد می‌شوند؛ چرا که پرورش تفکر چابک در میان همکاران برای ما بسیار بااهمیت است.

 

دارای مجوز “دانش بنیان” از معاونت علمی و فناوری