نوا اکسس Nova Access

نوا اکسس ( Nova Access ) محصول جدید نوادی، پلتفرم ابری جهت کنترل دسترسی فضاهای اداری، اشتراکی، رزرو و برنامه‌ریزی اتاق جلسات و کنفرانس است که از جنس آلومینیوم و در دو رنگ مشکی و نقره‌ای عرضه می‌شود.

Previous
Next

کاربرد

با استفاده از دستگاه اکسس و نرم‌افزارهای آن که در پلتفرم‌های Web, Android, iOS ارائه می‌شود می‌توانید به فضاهای کاری خود نظم دهید. قفل درب‌ها را از راه دور کنترل کرده و به افراد خاصی از تیم دسترسی دهید. برنامه اتاق جلسات را مشاهده و آن را برای زمان خاصی رزرو کرده و افراد حاضر در جلسه را آگاه کنید.

ویژگی‌ها

بدنه آلومینیوم در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و سفید

طراحی مینیمال در ساختار فیزیکی دستگاه و در رابط کاربری نرم‌افزار

امکان تنظیم زاویه تا 30 درجه جهت دریافت بهترین زاویه دید

امکان معرفی تیم و تنظیم سطوح دسترسی

امکان معرفی فضاها، کنترل و محدودسازی دسترسی به قفل درب

امکان مشاهده تقویم کاری هر اتاق و رزرو اتاق

مشاهده تقویم کاری و برنامه‌ریزی شخصی همراه با اطلاع‌رسانی جلسات

Previous
Next

نصب

هیچ دغدغه‌ای برای نصب دستگاه روی پارتیشن، دیوار یا میز نداشته باشید. کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید و شرایط خود را توضیح دهید. بهترین و استانداردترین راه‌حل‌ها به شما ارائه می‌شوند و در صورت تایید، تیم نصب نوادی دستگاه را برای شما نصب خواهند کرد.

همگام‌سازی 

در صورتی که از Google calendar یا Microsoft Teams استفاده می‌کنید، می‌توانید تقویم جلسات و رویدادهای اکسس خود را با تقویم گوگل کلندر و مایکروسافت تیمز همگام‌سازی کنید تا هیچگونه تداخل زمانی در ثبت ساعت جلسات صورت نگیرد.

( به زودی )

دسترسی

در هرزمان و هرمکان از طریق وبسایت و نرم‌افزار موبایل به تمامی فضاهای اداری دسترسی دارید و می‌توانید آنها را مدیریت کنید. نرم‌افزار دو زبانه ( فارسی/انگلیسی ) و در دو پوسته ی تاریک/روشن فابل استفاده است. همچنین دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای موبایل و وبسایت می‌توانند در منطقه زمانی‌های ( Timezone ) مختلف قرار بگیرند و بدون هیچ پیچیدگی و تداخل زمانی فعالیت کنند. 

نسخه موبایل

با استفاده از لینک های زیر میتوانید آخرین نسخه موبایل را دانلود کنید. کاربران IOS می توانند وارد صفحه وب مخصوص IOS شوند.

پشتیبانی

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 از طریق پشتیبانی آنلاین و تلفنی و در طول شبانه روز از طریق تیکت پاسخگوی تمامی مشتریان هستیم. همچنین بعد از نصب دستگاه تمامی آموزش‌های لازم به مدیران و کارمندان شرکت ارائه خواهد شد. 

سفارش خرید

برای دریافت قیمت، ثبت سفارش خرید یا هرگونه مشاوره می‌توانید با شماره تماس زیر ( واحد فروش ) ارتباط بگیرید. تمامی مشاوره‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و نصب فیزیکی دستگاه توسط نوادی صورت می‌گیرد. مدت زمان تحویل و نصب با توجه به شرایط مختلف بین 2 الی 8 هفته کاری زمانبر خواهد بود.

لیست آخرین بروزرسانی‌ها

دستگاه رزرو اتاق . رزرو اتاق جلسه . نرم افزار مدیریت اتاق ها . نرم افزار مدیریت جلسات . دستگاه رزرو جلسه . دستگاه کنترل قفل درب . دستگاه اکسس کنترل . دستگاه مدیریت فضاهای اداری . دستگاه کنترل عبور مرور . دستگاه مدیریت هوشمند اتاق ها