نواکالج

اشتراک دانش و تجربه برای تیم نوادی همیشه بسیار بااهمیت بوده است. نواکالج فضایی برای اشتراک تجربیات همکاران ما با علاقه‌مندان و کارجویان است. برگزاری دوره‌های کارآموزی، ورکشاپ‌های آموزشی، تورهای بازدید از شرکت و خط تولید و دورهمی‌های مخصوص برنامه‌نویسان، طراحان و … از برنامه‌های نواکالج است. همچنین اعضای کالج در کنار تیم فنی روی پروژه‌های متن‌باز (Open Source) در صفحه Github شرکت هم فعالیت خواهند داشت.

چرا کالج نوادی را انتخاب کنیم؟

حضور در پروژه‌های واقعی، به‌روز و چالش برانگیز

حضور در کنار نیروهای فنی متخصص

یادگیری و پیشرفت برنامه‌ریزی شده و براساس نقشه راه تدوین شده

دسترسی به امکانات شرکت و حضور در جلسات عمومی

برای شروع به چه چیزی نیاز داریم؟

برای هر موقعیت شغلی شرایطی وجود دارد که شرح کامل آنها در وبسایت موجود است. با مطالعه دقیق شرایط دوره‌ها، درخواست خود را ثبت کنید. بعد از چند روز همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. همچنین اگر مهارت‌های شما پراکنده و غیرمتمرکز است می‌توانید درخواست خود را ثبت و با همکاران ما جهت ترسیم نقشه مسیر شغلی مشورت کنید.

برای شروع لطفا به وبسایت نواکالج به آدرس novacollege.ir مراجعه کنید

مهارت‌های نرم و ناگفته‌های محل کار

همه چیز برنامه‌نویسی نیست. همه چیز کد تمیز نیست. همه چیز معماری نیست. ما یک سوم از روزمان را در شرکت سپری می‌کنیم. نکته‌های Soft-Skill بسیار زیادی وجود دارد که بهتر است قبل از قبول هر مسئولیتی آنها را با هم تمرین کنیم. همچنین مهارت‌هایی مثل رزومه‌نویسی حرفه‌ای، لینکدین حرفه‌ای و personal branding از جمله مسائلی هستند که در کالج به آنها می‌پردازیم.

قصه ما تموم نمیشه …

با تمام شدن دوره کارآموزی یا ورکشاپ‌ها، ارتباط ما قطع نخواهد شد. یکی از اهداف اصلی کالج شناسایی و جذب نیروی مستعد است، پس امیدوار هستیم که Welcome pack دریافت کنید و هر روز صبح ببینیمتون 🙂 

اما به طور کلی، تمرکز ما روی ایجاد یک Community قوی با ایونت‌ها و دورهمی‌های منظم است.