جستجو در مستندات محصولات نوادی

جدول محتوا
< همه
پرینت

مدیریت کاربران و گروه‌ها

مدیریت سیستم در این بخش لیستی مشابه با لیست در همکاران مشاهده می‌کند. با این تفاوت که در این بخش می‌توانید افراد را در گروه‌های متفاوت دسته‌بندی نمایید. گروه‌ها برای دسته‌بندی افراد و راحتی ایجاد و مدیریت رویداد و نظرسنجی‌ها کاربرد دارد. به عنوان مثال، یک گروه به اسم “واحد حسابداری” ایجاد می‌شود و مدیریت سیستم در مواقعی که می‌خواهد رویداد و یا نظرسنجی خاص برای این واحد ایجاد کند، به راحتی با انتخاب گزینه “گروه‌ها ← واحد حسابداری” فرآیند را پیش می‌برد. همچنین ارسال سکه به گروهی خاص از دیگر کاربرد و مزایای ایجاد گروه است.

اضافه کردن کاربر (همکار)

افراد برای ورود به کودوس، نیاز به پروفایل دارند. این پروفایل بایستی ابتدا توسط مدیریت تعریف شود.

برای اضافه کردن کاربر یا تعریف پروفایل آن، کافیست در صفحه “مدیریت کاربران” روی آیکون (+) و اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید.

برای ویرایش یا حذف، کافیست انگشت خود را روی کاربر مد نظر نگه داشته و از منوی مشاهده شده، گزینه ویرایش یا حذف را انتخاب نمایید.

 

⚠️ اضافه کردن کاربر از سمت مدیریت، از طریق صفحه “همکاران” نیز امکان‌پذیر است.

⚠️ جهت استفاده از قابلیت ارسال خودکار سکه، پیشنهاد می‌شود تمامی اطلاعات درخواستی در این صفحه را تکمیل نمایید.

ایجاد و مدیریت گروه

برای ایجاد گروه، کافیست در صفحه “گروه‌ها” روی آیکون (+) کلیک کرده و یک عنوان و تصویر جهت نهایی‌سازی این فرآیند انتخاب و وارد نمایید. برای ویرایش یا حذف گروه کافیست انگشت خود را روی گروه مد نظر نگه داشته و از منوی مشاهده شده، گزینه ویرایش یا حذف را انتخاب نمایید.

 

⚠️ در صورت انتخاب گزینه “ارسال سکه” در منو، تعداد سکه و پیام وارد شده، به صورت یکسان برای تمامی افراد عضو در این گروه ارسال می‌شود.

⚠️ گروه‌ها تنها برای مدیریت سیستم قابل ایجاد و مشاهده است.

مدیریت اعضای گروه

برای اضافه کردن فردی خاص به گروه، کافیست در صفحه “کاربران”، انگشت خود را روی آواتار کاربر مورد نظر نگه داشته و روی آیکون عملیات کلیک کنید. سپس از منو، گزینه “اضافه به گروه” را انتخاب نمایید.

 

⚠️ جهت انتخاب اعضای بیشتر برای عضویت در گروه، کافیست پس از انتخاب فرد اول روی آواتار مابقی افراد کلیک کرده و در انتها گزینه عملیات را انتخاب نمایید. این روش برای ارسال سکه برای کاربران منتخب به صورت چندتایی نیز امکان‌پذیر است.

 

برای اضافه کردن فردی خاص به گروه، کافیست در صفحه “کاربران”، انگشت خود را روی آواتار کاربر مورد نظر نگه داشته و روی آیکون عملیات کلیک کنید. سپس از منو، گزینه “اضافه به گروه” را انتخاب نمایید.

⚠️ در این بخش نیز، انتخاب افراد به صورت چندتایی امکان‌پذیر است.

جستجو و مرتب‌سازی

جهت سهولت در خوانایی و کار با این لیست، قابلیت “مرتب‌سازی” برای کاربران وجود دارد که هر شخص با توجه به نیاز خود، می‌تواند بر اساس آیتم مدنظر خود لیست را مرتب نماید. همچنین قابلیت جستجو افراد بر اساس نام آنها در این بخش وجود دارد.