جستجو در مستندات محصولات نوادی

جدول محتوا
< همه
پرینت

مدیریت نظرسنجی‌ها

مدیریت نظرسنجی تنها توسط مدیرهای سیستم شرکت قابل انجام است و تمامی فرآیندهای مرتبط با آن در منوی مدیریت، بخش “مدیریت نظرسنجی‌ها” انجام می‌شود.

ایجاد نظرسنجی

مدیر یا ادمین سیستم برای ایجاد یک نظرسنجی، کافیست روی آیکون (+) کلیک کرده تا وارد بخش تنظیمات شود. پس از انتخاب عنوان و وارد کردن توضیحات مربوط به آن، نوبت به انتخاب زمان شروع و پایان نظرسنجی می‌رسد.

در بخش “گزینه‌ها” و “شرکت‌کنندگان” به ترتیب افراد منتخب جهت شرکت در این نظرسنجی و افرادی که می‌توانند در نظرسنجی شرکت کرده و رای دهند، مشخص می‌شود. لازم به ذکر است که گزینه و شرکت‌کنندگان می‌تواند از بین سه دسته “کاربران”، “گروه‌ها” و “همه” انتخاب شود.

و در آخر برای نفرات اول تا سوم از بین مدال‌هایی که از پیش تعریف کردیم، مدال مورد نظر را انتخاب می‌کنیم.

⚠️ تا قبل از زمان شروع، نظرسنجی در صفحه خانه نمایش داده نخواهد شد.

⚠️ در صورت تعداد رای مساوی برای یک جایگاه خاص، برنده کسی است که اخیرا رای را بدست آورده.

حال در صورتی که زمان نظرسنجی شروع شده باشد، افراد می‌توانند در آن شرکت کرده و به فرد منتخب خود رای دهند.

حذف/غیرفعال کردن نظرسنجی

گاهی وابسته به شرایط و صلاحدید مدیریت، نظرسنجی اعتبار خود را از دست داده و حذف یا غیرفعال می‌شود. غیرفعال کردن در منوی ویراش و حذف در منوی اصلی و کلیک روی نظرسنجی قابل تنظیم است.

مدیریت مدال‌ها

همانطور که گفته شد، افراد در نظرسنجی‌ها وارد رقابت شدند و در آخر با توجه به تعداد رای که بدست آوردند، در رتبه‌های بین 1 تا 3 جای می‌گیرند. افراد در این جایگاه، موفق به کسب مدال می‌شوند. بنابراین لازم است تا نوع و تعداد سکه‌هایی که تعیین‌کننده ارزش هر یک از آنها است، توسط مدیریت تعریف و در نظرسنجی مورد نظر مشخص شود.

بدین منظور، مدیر در منوی مدیریت، وارد بخش “مدیریت مدال‌ها” شده و مدال‌های مورد نظر خود را تعریف می‌کند. برای تعریف هر مدال کافیست عکس، نام و تعداد سکه که تعیین‌کننده ارزش آن مدال هست را وارد نمایید.

البته با توجه به اینکه مدال‌ها به تنهایی کاربرد نداشته و در سایر بخش‌ها قابل استفاده هستند، مدیریت سیستم می‌تواند مدال‌های متفاوتی را وابسته به ارزش و اهداف شرکت و نوع نظرسنجی‌های خود تعریف نماید. مدال‌هایی مانند طلای رهبری، طلای خلاقیت و غیره.

⚠️ ارزش هر مدال، تعداد سکه‌هایی است که هر فرد با دریافت آن مدال، به موجودی‌اش اضافه می‌شود.

با توجه به آنکه تغییرات در این بخش، چالش‌هایی در منابع انسانی را به همراه دارد، پیشنهاد می‌شود ارزش هر مدال طوری تعریف شود که حداقل نیاز را برای تغییرات داشته باشد.