جستجو در مستندات محصولات نوادی

جدول محتوا
< همه
پرینت

مدیریت رویدادها

رویدادها و نحوه تعریف آنها اهمیت بالایی دارد؛ چرا که با استفاده از این رویدادها هم همکاران تجربیات جدید را در کنار دیگر همکاران خود بدست آورده و هم مدیریت می‌تواند برای نگهداشت کارکنان خود، محیطی را برای آنها فراهم کند.

ایجاد رویداد

مدیر یا ادمین سیستم برای ایجاد یک رویداد، کافیست روی آیکون (+) کلیک کرده تا وارد بخش تنظیمات شود. پس از انتخاب عنوان و وارد کردن توضیحات مربوط به آن که شرایط شرکت در رویداد را مشخص می‌کند، نوبت به مشخص کردن تعداد سکه برای برندگان می‌رسد. برندگان نفراتی هستند که در رویداد شرکت کرده و مدیریت با توجه به نوع عملکرد آنها و خروجی کارهایشان، آنها را برنده اعلام کرده و سکه می‌دهد. سپس زمان شروع و پایان رویداد را مشخص کرده و در آخر شرکت‌کنندگان را از بین سه دسته “همه، گروه‌ها و کاربران” انتخاب می‌کنیم. رویداد پس از زمان شروع در صفحه خانه همراه با ساعت‌شمار معکوس برای شرکت‌کنندگان نمایش داده می‌شود. این افراد می‌توانند در بازه بین زمان شروع تا پایان، در رویداد شرکت کرده، انصراف داده و حتی جوایز خود را از سمت مدیریت دریافت کنند.

غیرفعال/حذف کردن رویداد

در شرایطی خاص و بنابر تصمیم مدیریت، رویدادی می‌تواند غیرفعال شود. برای این کار، مدیریت کافیست به منوی مدیریت، بخش “مدیریت رویدادها” رفته و پس از انتخاب رویداد مورد نظر خود، سوئیچ وضعیت آن را خاموش نماید. بدین ترتیب، آن رویداد دیگر در صفحه خانه قابل مشاهده نبوده و به عبارتی لغو می‌شود.

همچنین در صورتیکه مایل به حذف آن هستید، کافیست در منو، روی آن کلیک کرده و گزینه حذف را انتخاب نمایید.